Strona główna

Innowacyjna rewolucja w ochronie

Monitoring Wizyjny - Patrol

Monitoring Wizyjny – Patrol to kompleksowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które rewolucjonizuje sposób, w jaki chronione są obiekty i tereny. Wykorzystując najnowsze technologie analitycznej video ochrony, nasz system integruje wideoweryfikację, wideoobchody oraz usługi concierge, zapewniając wszechstronną ochronę na każdym kroku. Nasz zaawansowany system wykorzystuje:

umożliwiając precyzyjną wideoweryfikację sygnałów alarmowych w czasie rzeczywistym. Dzięki temu, każde zdarzenie jest natychmiast analizowane i klasyfikowane, co pozwala na szybką i skuteczną reakcję. Usługa „Monitoring Wizyjny – Patrol” to nie tylko ochrona 24/7, to spokój ducha zapewniany przez liderów w branży ochrony.

Dla maksymalizacji efektywności

Mobilna Wieża Monitoringu

Mobilna Wieża Monitoringu to zaawansowane, samowystarczalne rozwiązanie ochrony, zaprojektowane do monitorowania szerokich obszarów, gdzie stała instalacja jest niemożliwa lub nieekonomiczna. Wyposażona w najnowocześniejsze technologie, w tym kamery HD, systemy detekcji ruchu, oświetlenie oraz alarmy, wieża stanowi kompletny system bezpieczeństwa, który można szybko przenieść i dostosować do bieżących potrzeb.

Dlaczego warto?

Dla kogo?

Monitoring wizyjny - patrol w akcji

Jak to działa?

1. Wideoweryfikacja

Wykorzystując zaawansowane kamery IP i radary, jesteśmy w stanie w czasie rzeczywistym analizować i weryfikować sygnały alarmowe.

2. Wideoobchody

System, według ustalonego harmonogramu, łączy się z kamerami analitycznymi, umożliwiając Dyspozytorom SMA przegląd terenu i identyfikację zagrożeń.

3. Usługi Concierge

Zdalne otwieranie bram, autoryzacja dostępu dla upoważnionych osób, czy też komunikacja głosowa on-line to tylko część możliwości, jakie oferuje nasz system.

4. Proces Weryfikacji

W momencie wykrycia zagrożenia, nasze systemy automatycznie przesyłają sygnał alarmowy do Stacji Monitorowania Alarmów. Dyspozytorzy podejmują natychmiastowe działania interwencyjne.

Przewaga, która liczy się najbardziej

Korzyści z Usługi

Natychmiastowa Reakcja na Zagrożenie

Każdy sygnał alarmowy jest natychmiast weryfikowany, umożliwiając błyskawiczną reakcję i interwencję

Oszczędności Kosztów

Usługa zastępuje tradycyjne metody ochrony, oferując nawet do 70% oszczędności w porównaniu do ochrony fizycznej, bez kompromisu w zakresie jakości.

Monitorowanie 24/7

Czuwamy nad Państwa bezpieczeństwem przez całą dobę, 365 dni w roku, zapewniając nieustanną i niezawodną ochronę.

Doradztwo Techniczne

Skorzystaj z pomocy w zakresie planowania ochrony. Oferujemy indywidualne podejście i dopasowanie sprzętu do specyfiki Państwa obiektu.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Skontaktuj się z nami

Kontakt

Firma

Adres

Copyright © 2024 Agencja Ochrony Osób i Mienia „GLADIATOR” Sp. z o. o.
Made with creativity by GlowUp – Agencja kreatywna